SchaakweekSchaakweek Apeldoorn
  • Home
  • Blog
  • Schaakschool
    • Winterschool 2023
    • Nieuwjaarsschool 2023
    • Herfstschool 2022
    • Zomerschool 2022
    • Lenteschool 2022
    • Winterschool 2022
    • Nieuwjaarsschool 2022
    • Herfstschool 2021
    • Zomerschool 2021
    • Lenteschool 2021
    • Winterschool 2021
    • Kerstschool 2020
    • Herfstschool 2020
    • Zomerschool 2020
  • Schaakweek
    • Schaakweek 2020
    • Schaakweek 2018
      • GM toernooi
      • Activiteiten
      • Organisatie
  • Partners
  • Menu Menu

Lezing en simultaan Nico

Nico Zwirs gaf zondag middag een lezing gevolgd door een simultaan.

Aan de hand van zijn partij tegen Iozefina Paulet (Meesterklasse 2016) liet Nico zien hoe ‘profylactisch denken’ werkt in de praktijk. Profylaxe = eigen stelling verbeteren, terwijl je rekening houdt met de (mogelijke) acties van de tegenstander. Dat heeft technische en psychologische aspecten.

De kloksimultaan was een mooie afsluiter:

De lezingen van Merijn van Delft (over bruggen bouwen tussen schoolschaken en clubschaken) en Karel van Delft (over schaakdidactiek) hebben we gecanceld. Wellicht behoeven die een andere vorm of timing. Zo proberen we tijdens de Schaakweek van alles uit en kijken of het werkt.

Pepe Lopez van onze partner KontraChess vertelde zondagavond van alles over hun nieuwe online schaakserver. Daarover spoedig meer in een apart blogpost.

Hoofdlocatie

Denksportcentrum Noord
Sleutelbloemstraat 22
7322 AG Apeldoorn

Contact

Mail de organisatie
merijn@schaakweek.nl

Donatie

IBAN: NL71 RABO 0354 1588 72
t.n.v. Stichting Schaakweek
KVK: 77270991

Doneer nu!

© Copyright - Schaakweek Apeldoorn | Concept en ontwerp: Creating Heroes - realiseren betekenisvolle merken
SpelersportrettenAlexandr FierBbq en voetbal in Mheenpark
Scroll naar bovenzijde